her zaman ücretsiz kargo

Her zaman ücretsiz kargo!

Her zaman ücretsiz kargo!

Her zaman ücretsiz kargo!

eft havale yüzde 5

Eft ve Havale ile alımlarda %5 indirim!

Eft ve Havale ile alımlarda %5 indirim!

Eft ve Havale ile alımlarda %5 indirim!

p.f 2 taksit

Tüm alışverişlerde peşin fiyatına 2 taksit !

Tüm alışverişlerde peşin fiyatına 2 taksit !

Tüm alışverişlerde peşin fiyatına 2 taksit !

500 tl üzeri

1500TL Ve Üzeri Siparişlerde Peşin Fiyatına 4 Taksit !

Colomb Design - Ahşap tablolar, Duvar dekorları, |

COLOMBDESIGN ile, yaşam alanlarınıza verilen değeri arttırın!

Colomb Design ürünleri doğal ahşap dokusu sayesinde bir odayı daha karakteristik ve çekici hale getirmeyi başarabilir. Ahşabın doğal dokusu ve kendine has, zamanının ötesinde şıklığı ile kendinize daha görkemli ve rustik bir ortam yaratabilirsiniz.

COLOMBDESIGN ürünleri hakkında bilmek istedikleriniz

🌲Ürünlerimiz ağaç kesildikten sonra ham tomruktan biçilerek elde edilen tamamen doğal, 1.8 cm kalınlığında masif çam ağacından üretilmektedir. 

🌲Yapıştırıcılarla bir araya getirilen yapay ahşap türlerinden olan; kontrplak, sunta, mdf veya kaplama gibi malzemeler kullanılmamaktadır. 

🌲Ürünlerimiz tamamen doğal malzemeden üretildiği için, her ürünün rengi, dokusu, ağaç deseni ve budakları farklıdir. Bu da demek oluyor ki her ürün benzersiz ve kişiye özeldir. 

ahşap çerçeve 2

🌲 Kullanılan çerçeveler de, yine ürünlerimiz gibi doğal ağaçtır. Üzerindeki görselin rengine uygun olarak siyah ya da kahverengi akrilik boya uygulaması yapılır.

🌲 Colomb Design ürünlerinin üzerinde herhangi bir kaplama malzemesi ya da bir boya katmanı yoktur. Elinizi gezdirdiğinizde tamamen doğal ağaç dokusunu hissedersiniz. 🍃

🌲 Seçilen tasarım görseller yüksek çözünürlükte olup, çizilmeye, suya ve güneş ışınlarına dayanıklı, kaliteli uv baskı sistemi ile ahşap üzerine aktarılmaktadır. Bu yöntem ile, ürün tamamen görsel ile kaplansa bile, dokunduğunuz zaman boya katmanı değil ahşabı hissedersiniz. 🍃

arkalık 1

🌲 Ürünlerin arkasında kullanılan askı aparatı, tamamen çelik telden üretilmesi sayesinde yüksek taşıma kapasitesine sahiptir ve tek bir çivi ile ürünü duvarınıza asmanıza olanak sağlar.

0 +
Mutlu Müşteri 😊
Shopping Cart
Scroll to Top
💬Yardıma ihtiyacın olduğunda bize ulaş!